Denna webbplats använder teknik som troligen inte stöds i din webbläsare, därför kan vissa saker se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.
Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

   
Maria Klingberg
Maria Klingberg
Projektledare Samverkande sjukvård
maria.e.klingberg@vgregion.se
Tel: 010-435 10 16
   
Maria Karlsson
Maria Karlsson
Vårdutvecklare Samverkande sjukvård
maria.lena.karlsson@vgregion.se
Tel: 010-4351026
Joakom Söderberg

 

Joakim Söderberg
Ambulansöverläkare Nu-sjukvården VGR
joakim.soderberg@vgregion.se
Tel: 010-4351014

Emma Lind

 

Emma Lind
Kommunikatör Samverkande sjukvård
emma.j.lind@vgregion.se
Tel: 010-4351028

Helene Larsson

 

Helene Karlsson
Projektledare Uddevalla hybridteam
Utrustning Samverkande sjukvård
helen.ms.karlsson@vgregion.se
Tel: 0104351029

Fredrik Rosqvist 1 webben.jpg

Fredrik Roskvist
Teknikchef i Ambulansverksamheten
fredrik.roskvist@vgregion.se
Tel: 010-435 10 12

 

Anders Johansson
Vårdutvecklare/ACiB
Ambulansverksamheten
NU-sjukvården
anders.k.johansson@vgregion.se
Tel: 010-435 10 15

 

Johan Andersson
Utbildare Samverkande sjukvård
johan.e.andersson@vgregion.se


Senast uppdaterad: 2020-10-15 11:17