Webbplatsen använder teknik som troligen inte stöds av din webbläsare som exempelvis Internet Explorer 11. Vissa saker kan se konstiga ut eller inte fungera. Vi rekommenderar att du byter till en modern webbläsare istället.

Gå direkt till huvudinnehållet

Kontakt

   
Maria Klingberg webbanpassad...jpg
Maria Klingberg
Projektledare Samverkande sjukvård
maria.e.klingberg@vgregion.se
Tel: 010-435 10 16
Joakim Söderberg, webbupplöst.jpg
Joakim Söderberg
Ambulansöverläkare Nu-sjukvården VGR
joakim.soderberg@vgregion.se
Tel: 010-4351014
Therese Aronsson webbanpassad.jpg
Therese Aronsson
Vårdutvecklare Samverkande sjukvård
therese.s.aronsson@vgregion.se
Tel: 010-4351026
Helen Karlsson webbanpassad.jpg

Helene Karlsson
Projektledare Uddevalla hybridteam
Utrustning Samverkande sjukvård
helen.ms.karlsson@vgregion.se
Tel: 0104351029

Fredrik Rosqvist 1 webben.jpg

Fredrik Roskvist
Teknikchef i Ambulansverksamheten
fredrik.roskvist@vgregion.se
Tel: 010-435 10 12

Emma Lind webbanpassad  srgb.jpg

Emma Lind
Kommunikatör Samverkande sjukvård
emma.j.lind@vgregion.se
Tel: 010-4351028

  Johan Andersson
Utbildare Samverkande sjukvård
johan.e.andersson@vgregion.se
   
   

Senast uppdaterad: 2022-12-06 10:57